e-mail ile takip et

1.31.2014

FUGA MOBİLYA, İSMOB FUARI’NDA ÖDÜL-YILMAZ PARLAR


BASIN TOPLANTILARI  
FUGA MOBİLYA, İSMOB FUARI’NDA ÖDÜL ALAN ‘’EN İYİ MODERN OTURMA GRUBU’’ İLE FARK YARATIYOR
Fuga Mobilya, MOBSAD (Türkiye Mobilya Sanayi İş Adamları Derneği) üyeleri arasında düzenlenen MOBSAD Tasarım Yarışması’nda iki ödül birden aldı.  2014 yılının en yenilikçi ürünlerinden Gaudi koltuk takımı ve Bach TV ünitesinden oluşan oturma grubu ile   ‘en iyi modern oturma grubu’, Poem Seperatör (paravan) ile ‘en iyi aksesuar’ ödülü Fuga Mobilya’nın oldu. 
Ayrıca İSMOB 2014’ün tüm katılımcıları arasında 8. kez düzenlenen İSMOB tasarım yarışmasında da “68” isimli modeliyle, yemek odası kategorisinde üçüncülük ödülünü      Fuga Mobilya aldı.

Fuga Mobilya’nın Gaudi koltuk takımı ve Bach TV ünitesinden oluşan oturma grubu, ‘en iyi modern oturma grubu’ seçildi. Gaudi koltuk takımı ceviz ayakları, oval formu, geniş oturma alanı; kolay temizlenebilen, leke tutmayan mavi kumaşıyla fark yarattı. 
Bach TV ünitesi, modüler sisteme sahip 69x138’lik iki modülü, metal raf bölmeleri ve ceviz gövdesiyle dikkat çekti. Bach TV ünitesindeki kütüphane ve raf sistemleri istenilen ölçüde ayarlanabilmesiyle beğeni kazandı. Doğal ceviz kaplama, gömme kulplu, metallerin üzerine kullanılan boyasının matlığı ve hafifliğiyle öne çıkan ünitenin parmak izi bırakmaması ve temizliğinin rahat olması da gördüğü ilginin  

Fuga Mobilya, fuara özel tasarlayıp ödül aldığı paravan, oturma grubu ve yemek odası ile modern ve özgün tasarımlarına yenilerini ekledi.  İSMOB tasarım yarışmasında ödül alan “68” isimli yemek odası ile de dikkat çeken Fuga Mobilya, bu ürün için sadece Fuga’ya özel bir renk üretti. Benzeri olmayan Fuga rengi, 5 adet farklı rengin birleşiminden oluşuyor. Kendine özgü özellikleri olan bu boya; gün ışığında, spot ışıkta ve beyaz ışıkta kullanıldığında farklı tonlara sahip oluyor. Ortamın rengine göre uyum sağlayarak tüm yansımaları içine alan bu özel takım; 6 kişilik masa sandalye, konsol ve dresuarı kapsıyor.
Fuga Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Alkışel, İSMOB 2014 fuarından beklentileri ve konuyla ilgili görüşlerini şu sözlerle paylaşıyor: 
“Yurt dışından gelen çok sayıda müşterimiz ve bizi takip eden firmalar var. Ziyaretimize gelen bu kişilerle sıcak temas kurmak bizim için çok önemli. Bu yüzden fuarları önemsiyoruz. Bunun dışında, yeni ürünlerimizi ilk defa İSMOB fuarında müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Bütün bir yıl emek verip, ince eleyip sık dokuyarak hazırlanan ürünlerimizi sergilemek ve aynı zamanda bu modellerle ödül almak bizim için büyük bir gurur.”
Mobilya sektörünün önemli oyuncularını ağırlamaya devam eden İSMOB 2014 fuarında    Fuga Mobilya, 5. Hall’de Stant 5-A11’de, ödüllü özel tasarım ürünleriyle fuara inovatif bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor.

25 yıla yakın zamandır, tasarım zenginliği ve kaliteli üretimiyle benzerlerinden ayrılan  Fuga Mobilya, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını, sektörel gelişmelerin hızına ayak uyduran inovatif ürünleriyle, mevcut ve potansiyel müşterilerinin beğenisine sunuyor. 2013 yılında hem üretimde hem de satış alanında ciddi bir sıçrama yapan Fuga Mobilya, yurt içinde ve yurt dışında bünyesine kattığı yeni mağazalarıyla satış ağını genişletiyor. 

yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder