e-mail ile takip et

4.30.2017

Skal International İstanbul Kulübü’nün Mart Ayı Yemeği Gerçekleşti-Yılmaz parlar


BASIN TOPLANTILARI  

 


Skal International İstanbul Kulübü’nün
  Mart Ayı Yemeği Gerçekleşti

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 22 Mart Çarşamba günü Fairmont Quasar İstanbul Hotel’inde üyelerin katılımıyla gerçekleşti.

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Elif Balcı Füsunoğlu, Selma Tatar, Özen Kırant Yozcu’nun ve Skal Internatonal İstanbul Kulübü üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği, Fairmont Quasar İstanbul Genel Müdürü Kai Winkler’in ev sahipliğinde yapıldı.

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci’nin konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.

Bahar Birinci konuşmasında: “Bugün siz Skal kardeşlerimizle birlikte bol sohbet edebileceğimiz keyifli bir öğle yemeği geçireceğiz.  Skal web sitesi ve sosyal medya hesaplarından gerçekleştirdiğimiz etkinlikleri düzenli olarak paylaşıyoruz. Bu hesapları takip edebilir ve özel duyurularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Bizimle paylaştığınız başarı hikayeleri, ve önemli duyurularınızı paylaşabileceğimizi belirtmek isterim. Ayrıca bu güzel günde bizleri misafir eden ev sahibi Fairmont Quasar İstanbul Genel Müdürü, Kai Winkler’e ve ekiplerine yürekten teşekkür ederim.” dedi.

Bu öğle yemeğine destek veren, Fairmont Quasar İstanbul Hotel Genel Müdürü Kai Winkler’e Boyut Yayınlarının “Cihannüma” kitabı armağan edildi.

 Seyahat ve turizm sektörünün tüm branşlarını çatısı altında toplayan tek uluslararası organizasyon olan Skal International, 82 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütlerinden biridir. 2016 senesinde 60.yılını kutlayan, 1956 yılında kurulan Skal International İstanbul Kulübü,  80 ülkede yapılanmasıyla en geniş tabanlı sivil toplum örgütü olan Skal International'a bağlı olarak faaliyet göstermektedir.  Skal International İstanbul Kulübü, 289 üyesi ve hayata geçirmiş olduğu projeler ile dünyanın en büyük Skal kulübü konumundadır.

yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder