e-mail ile takip et

8.27.2013

Dünyanın en ince akıllı telefonu: zarif ve keskin-HUAWEI Ascend P6-Yılmaz Parlar

BASIN TOPLANTILARI  

HUAWEI Ascend P6

Dünyanın en ince akıllı telefonu: zarif ve keskinTeknik Özellikler
Ekran: 4.7” HD 1280 x 720 Hücre-İçiLCD
OS: Android Jelly Bean 4.2.2
UI: Uni Home, Me Widget, MagicTouch ve SmartReading ile zenginleştirilmiş Emotion UI arayüzü
Hafıza: 2GB RAM, 8GB ROM, 32 GB’a kadar microSD kart desteği
Ön kamera: 5.0MP
Arka kamera: 8.0MP –F2.0 , BSI lens ve 4cm makro görüntü
Video yakalama: 1080P full HD video kayıt ve oynatma
Boyut: 132.6mm x 65.5mm x 6.18mm
Ağırlık: yaklaşık 120g
Network: UMTS /GSM
Yüksek yükleme ve indirme hızı: HSPA+ DL: 14, 21 Mbit/s, UL: 6, 5.76 Mbit/s, 3G-WCDMA Radio taşıyıcı UL/DL: 384 kbit/s
İşlemci: 1.5GHz Quad Core (4 çekirdekli)
Ses: Dolby Digital Plus
Batarya: 2000mAh
İmkansız ölçüsünde ince tasarım
UAWEI Ascend P6'yı tasarlarken, her gün kullandığımız bir objeden ilham aldık: kağıt. Bu sebeple Ascend P6 rahatlıkla taşınabilir ve kullanışlı.
UAWEI Ascend P6 yaklaşık 120 gr ağırlığıyla çok hafif ve gövdesiyle arka kapağı parlak metal detayı ile zenginleştirildi.
UAWEI Ascend P6 içerisinde 6.18 mm’lik telefona uyabilecek, yenilikçi ve sektördeki en ince ve en dar boyutlu devre kartlarından/circuit board birine sahip.

Hayattaki güzelliği yeniden keşfet
n yüzünde yer alan 5 megapixel’lik kamerası ve otomatik-portre geliştirme seçenekleri ile sektörde lider özelliklere sahip olup, ‘kendi fotoğrafını çekmeyi sevenler’ göz kamaştırıcı fotoğraflar çekebilirler.
UAWEI Ascend P6, 8 megapiksel arka kamerasındaki 4cm makro görüntü kapasitesi sayesinde görüntüyü daha yakınlaştırmanızı sağlıyor.
örüntüde renk ve karşıtlık geliştirme, otomatik görüntü tanıma, obje izleyici odak ve hazır porter güzelliği gibi fonksiyonlara sahip IMAGESmart yazılımı ile en amatör fotoğrafçı bile bir profesyonel gibi hissedecek.
.7 inch’lik yüksek çözünürlüklü ve hücre içi teknolojiye sahip LCD ekranı ile fotoğraf ve videoları görüntüleyebilir, 1080P full HD videolarınızı kaydedebilirsiniz.
 
Hassas ve kullanımı kolay
awei’nin tescilli Emotion UI arayüzü, Uni-Home, Me Widget, MagicTouch ve SmartReading fonksiyonlarını daha kolay kullanım imkanı ve çok çeşitli kişiselleştirme opsiyonu sunuyor.
otion UI’nin panoramic fotoğraf çekimi ve yüz tanıma teknolohisi ile fotoğraflarınızı geliştirebilirsiniz.
, 21 Mbit/s HSPA+DL, 6, 5.76 Mbit/s UL, 3G-WCDMA radio taşıyıcı UL/DL: 384 kbit/s bağlantı özellikleriyle hızlı indirme ve yükleme keyfini yaşayacaksınız.
lu ekran paylaşı deneyimi için, Emotion UI, Huawei’nin AirSharing teknolojisi sayesinde oyun oynarken minimum gecikme sağlıyor.

Emotion UI özelliği, QPC ve ADRX batarya optimizasyonu ve güç tasarrufu teknolojileri sayesinde, aynı boyuttaki diğer akıllı telefon bataryalarıyla karşılaştırıldığında %30 daha yüksek perf

yilmazparlar@yahoo.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder